Nove medalje za Karate klub Vareš iz Slovenije

29 Stu 2016
3280 times

U nedjelju 27. studenog 206. godine bh. reprezentativci

i članovi Karate kluba Vareš Amra Fazlić, Arijana Klančević, Šeherzada Operta i Matija Kokor natjecali su se na međunarodnom turniru u Sloveniji. Riječ je o Slovenskoj Zvezi Tradicionalnega Karateja SZTK - Open International Championship 2016 koji se održao u dvorani Vitranc u Kranjskoj Gori.

Na turniru je sudjelovalo 15 država, a u zaista jakoj konkurenciji naši Varešani su ponovno briljirali i osvojili 4 medalje - Matija Kokor osvojio je zlato u borbama,  Amra Fazlić osvojila je zlato u katama u pojedinačnoj konkurenciji, a Šeherzada Operta osvojila je srebro u svojoj kategoriji u katama.

No, tu medaljama nije kraj - naše djevojke Amra, Arijana i Šeherzada ekipno su osvojile srebrnu medalju u katama. Čestitamo u ime redakcije radio Bobovca! (foto: Amra Fazlić)