U Vareš stigle 3 medalje s Međunarodnog karate turnira "Tolmin Pokal 2013."

10 Tra 2016
3017 times

S velikim ponosom možemo objaviti da su članovi Karate kluba Vareš, koji su kao dio reprezentacije BiH dana

07.04.2013, godine sudjelovali na međunarodnom natjecanju u Tolminu u Sloveniji, osvjetlali obraz našeg grada! Naime, kako smo već najavili članovi karate kluba Vareš Nikolina Vidović, Matija Kokor, Šeherzada Operta, Iman Bisić, Lamija Bisić, Arijana Klančević, Amra Fazlić, Arnela Operta i Nudžejma Kovačević zajedno sa trenericom Mirsadom Opertom činili su reprezentativni karate tim BiH, za koji je u Sloveniji nastupalo 53 natjecatelja u svim uzrasnim kategorijama i kao tim proglašeni najuspješnijima, osvojili prvom mjesto i zlatnu medalju. Iza njih ostale su reprezentacije Italije, Srbije i  domaćina Slovenije. Važno je napomenuti da su na ovom natjecanju podjednake zasluge za ukupno ostvareni rezultat zaslužni natjecatelji svih uzrasnih kategorija. Reprezentacija BiH osvojila je ukupno 26 medalja u pojedinačnim konkurencijama, a od toga su u Vareš stigle 3 medalje: Lamija Bisić osvojila je 1. mjesto u borbama u konkurenciji kadetkinja,  Arijana Klančević osvojila je 2. mjesto u borbama u konkurenciji kadetkinja, a  Iman Bisić osvojila je 2. mjesto u katama. Bravo djevojke! Čestitke i trenerici Mirsadi Operta i svim vareškim karatistima i karatisticama koje su branile boje naše zemlje.