NK Vareš osvojio 4. mjesto nakon sezone 2018./2019.

27 Svi 2019
1830 times

U 18. kolu Kantonalne nogometne lige Zeničko – dobojskog kantona, ujedno i posljednjem

u natjecateljskoj sezoni 2018./2019. NK Vareš bio je domaćin NK Proleter Makljenovac iz Usore.

Utakmica se igrala u nedjelju 26.05.2019. godine s početkom u 17sati i 30 minuta na stadionu u Vareš Majdanu. Vareški nogometaši su bili superiorni i protivnika svladali rezultatom 5:0. Strijelci su bili Anes Hercegovac u 34. i 62 minuti, Šefkija Likić u 50. minuti, Nedim Rapić u 56. minuti i Eldin Velić u 69. minuti.

NK Vareš je završio sezonu na 4. mjestu sa 6 pobjeda, 3 remija i 7 poraza i uz gol razliku 29 postignutih pogodata (po čemu su treća ekipa po efikasnosti) i 29 primljenih pogodaka. Samo u proljetnom dijelu sezone NK Vareš je ostvario 3 pobjede, 3 remija i 2 poraza uz gol razliku 16-11.

Na taj način završena je natjecateljska sezona 2018./2019., a rezultatima trebamo biti zadovoljni - seniori NK Vareš zauzeli su 4. mjesto od ukupno 9 ekipa, pioniri su zauzeli 6. mjesto od ukupno 11 ekipa, a predpioniri 9. mjesto od ukupno 11 ekipa.
Iz NK Vareš se zahvaljuju svima koji su na bilo koji način pomogli radu Kluba, prije svega Općini Vareš, kompaniji Estern Mining, knjižari Safir Breza, te radio Bobovcu na medijskoj promociji.

Također upućuju iskrene čestitke ekipi NK Stupčanica Olovo na osvojenom 1. mjestu i tituli prvaka Kantonalne lige ZDK za sezonu 2018./2019., te im žele puno sreće i uspjeha u 2. ligi Federacije BiH u narednoj natjecateljskoj sezoni.