Print this page

Težak poraz u Žepču

05 Lis 2020
1421 times

U okviru 7. kola Kantonalne nogometne lige ZDK NK Vareš jučer, 04. listopada 2020. godine, je gostovao u Žepču, gdje je odmjerio snage s ekipom NK Žepče 1919. na kraju je rezultat bio 4:0 za domaćine.

Bilo je ovo teško gostovanje za ekipu NK Vareš, koja je igrala bez 5 standarnih igrača.  Dodajmo da su protiv NK Vareš dosuđena čak dva jedanaesterca u prvih 15 minuta susreta u Žepču.

Inače, NK Žepče 1919. je klub s više iskustva, bivši premijerligaš. Do ovog susreta bio je drugoplasirani klub, koji je u proteklih 6 kola ostvario 5 pobjeda i jedan poraz, te postigao 22, a primio svega 7 zgoditaka.

Trenutno je NK Vareš 5. na ljestvici s ukupno 10 bodova. Do kraja jesenjeg dijela prvenstva ostala su još 2 kola, a u narednom 8. kolu NK Vareš je u subotu 10.listopada domaćin ekipi NK Nemila. Utakmica se igra od 14 sati i 30 minuta.