Print this page

NK Vareš u Makljenovcu svladao NK Proleter

23 Svi 2022
842 times

Na stadionu Plaža u Makljenovcu jučer, 22. svibnja 2022. godine NK Vareš odigrao je gostujuću utakmicu protiv ekipe NK Proleter, u okviru 20. kola Kantonalne nogometne lige ZDK.

Bilo je ovo jedno teško gostovanje u Makljenovcu, kako navode iz Nk vareš, ali je završilo pobjedom vareških nogometaša.

Konačni rezultat susreta NK Proleter-NK Vareš bio je 1:2, a strijelci su bili Amer Mehmedović u 8. minuti i Akif Rožajac u 13. minuti susreta.

Nakon odigranog 20. kola poznat je i prvak Kantonalne lige ZDK za sezonu 2021./22. - to je NK Žepče 1919,  koji je s 50 bodova zasluženo osvojio šampionsku titulu.

Ujedno najavljujemo da će u narednom 21. kolu ovog vikenda NK Vareš  biti domaćin upravo ekipi iz NK Žepče 1919.