Print this page

NK Vareš svladao NK Žepče 1919

30 Svi 2022
905 times

U posljednjoj utakmici na domaćem terenu za sezonu 2021./2022. godine, jučer 29. svibnja/maja 2022. godine NK Vareš ugostio je ekipu NK Žepče 1919. Bio je ovo susret

prvoplasirane i drugoplasirane momčadi i prava pozivnica za sve ljubitelje nogometa u našem gradu. Završio je pobjedom domaćina. Konačni rezultat NK Vareš – NK Žepče 1919 bio je 2:1. Strijelci za domaći tim bili su Adnan Hercegovac u  44. minuti i Šefkija Likić u 71. minuti susreta.

Publika je uživala u nogometnim bravurama nogometaša oba tima i napravila lijepu atmosferu. Istaknimo da je podršku svojim prijateljima nogometašima pružio nekadašnji član NK Vareš, danas  košarkaški reprezentativac BiH Kenan Kamenjaš.

NK Žepče 1919 je i prije ovog susreta u Varešu osigurao plasman u Drugu ligu FBiH,a NK Vareš je zadržao drugu poziciju na ljestvici.

I na kraju ono što je najljepše u ovoj nogometnoj priči – nogometaši i uprava NK Vareš organizirali su doček za prvake Kantonalne nogometne lige ZDK i zajedničku večeru. Prava prijateljska gesta i čestitka Žepčacima na osvojenom prvom mjestu kantonalne lige sezone 2021/2022.