Print this page

NK Vareš poražen od NK Čelik u polufinalu KUP-a ZDK

17 Lip 2022
830 times

Susret polufinala Kupa ZE-DO kantona između ekipa NK Vareš i NK Čelik odigran je na gradskom stadionu u Vareš Majdanu u srijedu 15.06.2022. godine.

Nakon više od dvije godine bez poraza na domaćem terenu, NK Vareš je poražen od izuzetno dobre i kvalitetne ekipe NK Čelik. Konačni rezultat bio je NK Vareš-NK Čelik 1:4. Strijelci za NK čelik bili su: Edin Durmiš u 4., Sulejman Salkić u 45. minuti iz jedanaesterca i Ali Međuseljac u 49. iz jedanaesterca i  75. minuti susreta. Počasni gol za NK Vareš postigao je  Sahrudin Hrvat u 60. minuti.

Utakmice je protekla u prijateljskoj atmosferi, uz puno sjajnih prilika i akcija i pravu golijadu.

„ Čestitke ekipi NK Čelik na pobjedi i prolasku u finale KUP-a ZDK, želimo im puno sreće i uspjeha u novoj sezoni“, poručuju iz Uprave NK Vareš, te dodaju „ Hvala našoj vjernoj publici na podršci!“