učenici, učitelji i nastavnici vareške osnovne škole bili su kreativni i odlučni u namjeri činjena dobrih djela.
Naravno, sve to ne bi bilo moguće bez potpore naših sugrađana koji su svojim donacijama i prilozima učinili da akcija ima pozitivan učinak.
I ove godine je uskrsna prodajna izložba imala za cilj podržati Pučku kuhinju u Varešu, ustanovu koja već desetljećima svakodnevno osigurava tople obroke za naše sugrađane u potrebi.
Svaka današnja kupnja pomogla je u prikupljanju sredstava kako bi naši sugrađani u stanju potrebe mogli primati redovite obroke tijekom godine. Kako doznajemo od organizatora, ukupno je prikupljeno 610 KM.
Iz JU Osnovna škola Vareš zahvaljuju se svima koji su podržali njihovu humanitarnu prodajnu uskrsnu izložbu i svima koji slave žele sretan Uskrs i Vaskrs.