u nedjelju 07.04.2013. godine nastavili svoj pohod ka tituli i rezultatom 3-0 svladali zenički Rudar na domaćem terenu. Pioniri ove sezone igraju na principu toplo-hladno, pa su tako nakon teškog poraza u prošlom kolu ovog vikenda vratili osmijeh na lica ljubitelja nogometa u Varešu. Kadeti i juniori gostovali su u Brezi. Dan nije dobro počeo za naše dečke, jer su kadeti u jednoj blijedoj utakmici pokazali sve svoje nedostatke i od najslabije momčadi prvenstva izgubili rezultatom 3-0.
No, da nije uvijek točna činjenica da se dan poznaje po jutru pokazali su juniori NK Vareš. Trostruki i aktualni prvaci juniorske lige su u lokalnom derbiju uzeli bod i čvrsto zadržali drugo mjesto na prvenstvenoj ljestvici. Strijelac za juniorski sastav bio je Emir Čizmo i u desetom uzastopnom lokalnom derbiju tresao mrežu brezanskog Rudara i ostao nerjesiva enigma za naše susjede.
Mladi vareški nogometaši su i protekli vikend zabilježili solidne rezultate u susretima lige Ze-do kantona. Predpioniri su
Latest from Ivan
- Oglas za posao: Saradnik za odnose sa javnošću
- Oglas za posao: Pravnik
- Poziv vlasnicima stambenih objekata za preuzimanje rješenja o komunalnoj naknadi
- JAVNI POZIV ZA VLASNIKE PASA - Besplatna sterilizacija/kastracija, čipiranje i cijepljenje protiv bjesnila
- Poziv na radionicu: Online marketing i brendiranje

