Remember Me

Nove Inine medalje

25 Velj 2022
681 times

Međunarodno skijaško natjecanje u alpskim disciplinama FIS kup ”Djeca za mir u svijetu” održano je od 21. do 24. veljače/februara na Bjelašnici. Na natjecanju je

nastupila naša perspektivna sugrađanka i osvajačica brojnih medalja Ina Likić.

Ina je ponovno ostvarila odlične rezultate – u slalomu je osvojila srebrenu medalju, u veleslalomu brončanu, te u super G-iju srebrenu.

Disciplina slalom za kategorije U14 i U16 bila je na rasporedu prvog dana natjecanja (21.02) , drugog dana natjecanja (22.02.) vozila se disciplina veleslalom.

Nakon dana pauze i treninga natjecatelji odmjerili u veoma popularnoj disciplini Super G, za koju nemaju baš dovoljno uvjeta za treninge našim prostorima. Organizator je bio SSK.

Na FIS kupu „Djeca za mir u svijetu“ sudjelovalo je preko 60 mladih skijašica u skijaša iz BiH , Europe i svijeta. Ove godine natjecali su se najbolji mladi skijaši iz Slovenije, Slovačke, Argentine, Hrvatske, Srbije, Rumunjske, Crne Gore i Bosne i Hercegovine.

U četvrtak je vožena još jedna trka u Super G BORN2SKI međunarodni dječji skijaški kup: Bjelašnica, u organizaciji NAŠ TIM i naša Ina je osvojila 2. mjesto. Bravo!