Remember Me

NK Vareš pobjedom protiv NK Fortuna započeo proljetni dio sezone

28 Ožu 2022
1379 times

Početak proljetnog dijela nogometnog prvenstva Kantonalne lige ZDK za NK Vareš počeo je odlično. Na svom  terenu u Vareš Majdanu u nedjelju 27.o3.2022. godine ugostili su

NK Fortuna iz Zenice i upisali važnu pobjedu i nove bodove. Utakmica NK Vareš - NK Fortuna završila je rezultatom 2:1 (poluvrijeme 1:1). Strijelac oba pogotka za vareški klub bio je Amer Mehmedović u20. i 52. minuti.

Inače, prvoj prvenstvenoj utakmici u proljetnom dijelu sezone prethodila je treća pripremna utakmica s kombiniranom ekipom NK "Stupčanica" Olovo, na terenu Sportsko - rekreativnog centra u Ajdinovićima, igrana u četvrtak 24.03.2022 godine. Upisali su pobjedu, rezultat je bio 2:1, a strijelci pogodaka bili su Nedim Rapić i Kabir Likić.
Bila je to odlična utakmica nogometaša NK Vareš, protiv fantastične ekipe iz Olova. NK Vareš  je pružio jak otpor izuzetno fizički spremnoj i dobro posloženoj ekipi "Stupčanice" i tako pokazali da se dobro radilo u pripremnom razdoblju. Svi igrači su dali svoj maksimum, te odigrali dobru utakmicu i tako zadali velike brige stručnom štabu kojih 11 odabrati za utakmicu protiv NK Fortuna.

Novina je da je rukovodstvo Kluba organiziralo i nagradnu igru za pratitelje profila NK Vareš na Facebooku, a ono što je trebalo učiniti je bilo prognozirati rezultat utakmice NK Vareš-NK Fortuna. Prvi koji je dao komentar s točnom prognozom je Ivan Miketin, a kao nagradu dobio je navijački šal s bojama NK Vareš.

Trenutno je NK Vareš na 4. poziciji s 22 osvojena boda iz 11 odigranih utakmica. U narednom 13.kolu NK Vareš igra protiv drugoplasiranog NK Pobjeda Tešanjka. (foto: NK Vareš)