Remember Me

NK Vareš svladao FK Rudar u 2.kolu KUP-a ZDK

20 Tra 2022
1079 times

U skladu sa Propozicijama za natjecanje KUP-a za seniore Nogometnog saveza Zeničko-dobojskog kantona, za natjecateljsku 2021./22. godinu i Kalendara natjecanja,

jučer (19.04.2022.) je na stadionu u Vareš Majdanu odigrana utakmica 2.kola KUP-a u kojoj su snage odmjerili NK Vareš i FK Rudar Breza. Nakon isteka regularnog dijela utakmice od 90 minuta, konačni rezultat bio je NK Vareš-FK Rudar Breza 2:0. Dvostruki strijelac za vareški tim bio je izvrsni Nedim Rapić u 65. i 89. minuti susreta.  Vratar NK Vareš Haris Šagolj je u 84. minuti obranio jedanaestarac dosuđen gostujućem timu.

Podsjetimo, u 1.kolu KUP-a NK Vareš je voljom ždrijeba bio slobodan.

Preostale utakmice 2. kola KUP- a Zeničko –dobojskog kantona ZDK igraju se danas 20.04.2022. godine s početkom u 16 sati I 30 minuta.