Novom pobjedom NK Vareš zauzeo 2. poziciju na ljestvici

16 Svi 2022
706 times

Jučer, 15. svibnja/maja 2022. godine NK Vareš je na svom terenu ugostio NK Borac iz Tetova. Susret se igrao u okviru 19.kola Kantonalne nogometne lige ZDK,

a završio je uvjerljivom pobjedom vareških nogometaša. Nogometni ljubitelji koji su s tribina bili 12.igrač NK Vareš uživali su u pravoj golijadi i odličnim šansama. Konačni rezultat susreta NK Vareš - NK Borac 4:1. Po dva pogotka za NK Vareš postigli su Nedim Rapić u 27. minuti s 11 metara i  u 82. minuti) i Nedžad Hodžić (u 55. i 60.minuti)

Uigrani i motivirani tim koji vodi trener Vernes Brkić i njegov asistent Nermin Hrvat u utakmicu je ušao spremno i odlučno, što je rezultiralo odličnom igrom i zasluženom pobjedom vareških nogometaša. Ovom pobjedom NK Vareš je osvojio 3 nova vrijedna boda i na ljestvici zamijenio mjesto s jučerašnjim rivalom NK Borac. Sada Vareš ima 37 bodova, 12 pobjeda, 1 remi, 4 poraza uz gol razliku 35 postignutih zgoditaka i 16 primljenih. Bravo!