Sezonu 2021./2022. NK Vareš zaključio remijem u Šijama

06 Lip 2022
875 times

Posljednje, 22. kolo Kantonalne nogometne lige ZDK NK Vareš zaključio je remijem u Šijama. Na terenu stadiona Ponikva s početkom u 17 sati susreli su se  NK Napredak Šije - NK Vareš,

a konačni rezultat bio je neodlučen 2:2. U prvom poluvremenu NK Vareš je pokazao odličnu igru, te je na odmor otišao s 2 gola prednosti. No, domaćini su u drugom poluvremenu „ubacili u 5. brzinu“ i postigli 2 pogotka, te je utakmica završena remijem.  Strijelac za NK Vareš bio je Nedim Rapić u 4. i 20.minuti

Sezonu 2021/22. NK Vareš zaključio je na 2. poziciji ljestvice s prikupljena 44 boda. Iza vareških nogometaša je

Fantastična polusezona – upisali su 8 pobjeda, 1 remi i samo jednu izgubljenu  utakmicu. Sve je to pravi uvod za sljedeću sezonu, jer iz Uprave NK Vareš najavljuju još bolje i kvalitetnije partije na terenu i borba za sami vrh ljestvice, te plasman u viši rang natjecanja.