“Prezentaciju pet (5) programa poticajnih mjera upošljavanja i samoupošljavanja“. Prezentacija će se održati u svih 12 općina ZDK, a u Varešu će se održati u petak 26.02.2016. godine u dvorani općine Vareš u 10.30 sati.
Cilj prezentacije je da se poslodavci u svih 12 općina Zeničko-dobojskog kantona upoznaju sa programima poticajnih mjera upošljavanja i samoupošljavanja koje će u narednom periodu provoditi JU Služba za zapošljavanje ZDK. Upravo zbog toga, JU Služba za zapošljavanje ZDK želi u saradnji sa SAVEZOM UDRUŽENJA/UDRUGA POSLODAVACA ZDK organizirati ove Prezentacije kako bi što veći broj poslodavaca iz svih općina Zeničko-dobojskog kantona dobio konkretne informacije o ovim programima.
Kako bi dodatno pojasnili sve nejasnoće u svezi pet programa poticajnih mjera upošljavanja i samoupošljavanja na navedenim sastancima u svim općinama ZDK će prisutvovati:
1 Direktor JU Služba za zapošljavanje Zeničko-dobojskog kantona, gdin Marinko Kelavić,
2. Predstavnik Odsjeka za zapošljavanje JU Služba za zapošljavanje Zeničko-dobojskog kantona i
3. Šef (općinskog) biroa rada.
Termini i lokacije održavanja Prezentacije pet (5) programa poticajnih mjera upošljavanja i samoupošljavanja po općinama ZDK:
JU Služba za zapošljavanje ZDK u saradnji sa SAVEZOM UDRUŽENJA/UDRUGA POSLODAVACA ZDK organizira:
Latest from Ivan
- Malik Rizvanović v.d. načelnika o stanju povećane koncentracije olova u krvi
- Mario Mirčić predsjednik MZ Pržići o prisustvu olova na ovom području
- Dr Ahmed Memić direktor JU Dom zdravlja Vareš o povišenim vrijednostima olova kod stanovnika MZ Pržići i Daštansko
- DPM Metali BH podržava nezavisni zdravstveni monitoring i institucionalni nadzor u Varešu
- Informiranje javnosti u vezi sa informacijama o utvrđenim povišenim koncentracijama olova u uzorcima krvi kod određenoj broja stanovnika MZ Pržići i MZ Daštansko

