Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

OGLAS ZA POSAO – PERO Zenica d.o.o. – Podružnica Vareš

09 Stu 2021
1810 times

Na osnovu ukazane potrebe firma PERO Zenica d.o.o. -  Podružnica Vareš na adresi Majdanska 19, raspisuje oglas za prijem  na radno mjesto:

SKLADIŠTAR/TRGOVAC – 1 izvršitelj.

Opis posla:
-    Rad sa kupcima,
-    Prijem i izlaganje robe,
-    Savjetovanje kupaca pri kupovini roba,
-    Upravljanje viljuškarom,
-    Odvoz robe kupcu.
Od Vas očekujemo:
-    SSS – srednje obrazovanje,
-    Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
-    Vozačku dozvolu „B“ kategorije.

Dodatne poželjne karakteristike:
-    Samoinicijativna i komunikativna osoba,
-    Fleksibilnost u radu,
-    Sposobnost za rad u timu, preciznost i odgovornost.

Detaljnu biografiju sa brojem telefona za kontakt, dostavite na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..
OGLAS ZA POSAO OSTAJE OTVOREN DO POPUNE RADNOG MJESTA!

PERO kuću gradi....

Rate this item
(0 votes)

Radio Bobovac je vaš najbolji dnevni prijatelj 24 sata na dan, 365 dana na godinu. Samo okrenite 95,3 i 101.1 MHz ili nas slušajte putem interneta.

Visitors counter

Danas 8928

Jučer 7978

Ovaj Tjedan 43233

Ovaj Mjesec 133642

Ukupno 13918086

Currently are 260 guests and no members online