Remember Me

Karate klub Vareš osvojio 3. mjesto u Kreševu

14 Tra 2016
5830 times

VI. prvenstvo Federacije BiH u tradicionalnom karateu održano je u subotu 19. ožujka 2016. godine u

Kreševo. Na prvenstvu je sudjelovalo 16 klubova s oko 220 natjecatelja u svim uzrastima. Organizatori prvenstva bili su KK “Zanshin” Kreševo i Općina Kreševo.
 Karate klub Vareš predstavljalo je ukupno 21 natjecatelj i to : Amra Fazlić, Marina Milanovski, Arijana Klančević, Šeherzada Operta, Matija Kokor, Džemita Alajmović, Sumeja Berbić, Anesa Rožajac, Lejla Munjić, Dalija Ajanović, Melina Aščerija, Ajna Zukan, Emina Kamenjaš, Anja Božić, Ema Hinger, Dolores Dodik, Dino Operta, Adna Adilović, Božidar Malbašić, Kristina Batvić i Arnela Opreta. u njihovoj pratnji bila je trenerica Mirsada Operta. Prijevoz vareškim karatistima do Kreševa i natrag je ovaj put osigurala Općina Vareš.
Rezultati su i ovog puta i više no odlični - Karate Klub Vareš je u ukupnom plasmanu po uspješnosti osvojio pehar za 3. mjesto.  Članovi vareškog Karate kluba su osvojili ukupno 41 medalju, od toga 10 brončanih, 14 srebrenih i 17 zlatnih. Čestitamo!