Medalje sa Zadar Opena 2016. stigle u Vareš

21 Lip 2016
13345 times

Proteklog vikenda u Zadru je održan Međunarodni taekwondo turnir

“Zadar open 2016” za mlađe kadete, kadete i juniore. Turnir je održan u zadarskim Jazinama u organizaciji taekwondo kluba Plovanija, a okupilo je oko 500 natjecatelja iz Bosne i Hercegovine, Slovenije, Slovačke i Hrvatske. Taekwondo selekcija Zeničko-dobojskog kantona osvojila je 18 medalja na turniru "Zadar Open 2016". Ekipu su predvodili selektor Edin Kajević i trener Elvin Mehmedović koji su sa sobom vodili 22 najuspješnija natjecatelja, a osvojili su sedam zlatnih, četiri srebrene i sedam brončanih medalja, te tri pehara. U ukupnom plasmanu TKD selekcija ZDK osvojila je treće mjesto, dok su juniori bili drugi.
Naši Varešani, koji treniraju u timu Bosna Visoko, Matej i Patrik Bogeljić i Asmir Hrvat su opet pokazali svoju kvalitetu samom činjenicom da su postali dio TKD selekcije zeničko-dobojskog kantona. To su opravdali i novim medaljama koje su donijeli iz Zadra. Patrik je osvojio srebro, a Asmir i Matej broncu. Od srca čestitamo!