Novi uspjeh braće Bogeljić u teakwondou

01 Ožu 2017
4054 times

Naši sugrađani Patrik i Matej Bogeljić sudjelovali su

dana 26.veljače 2017.  godine na II. kantonalnom prvenstvu u taekwondou. Prvenstvo je održano u sportskoj dvorani u Kaknju, a pokrovitelj prvenstva bio je Taekwondo Savez Ze-do kantona.

U jakoj konkurenciji, a sudjelovao je ukupno 261 natjecatelj, Patrik je postao kantonalni prvak u borbama sa pobjede u dvije borbe. Inače je patriku to prvi na kantonalnom prvenstvu u kategoriji -55 juniorskoj kategoriji.

Matej je također postao veliki uspjeh i postao kantonalni prvak u formama i vice prvak u borbama sa jednom pobjedom u borbi.

Takekwondo Kolektiv Bosna Visoko, čiji su članovi braća Bogeljić, kantonalni je prvak u formama i borbama. Klub je prošlogodišnju titulu najboljeg u ZE-DO kantonu. Ove godine članovi kluba osvojili su ukupno 43 medalje u borbama - 18 zlata, 13 srebra i 12 bronci. U pomsama su članovi TKD Kolektiva Bosna Visoko osvojili 9 zlatna i 2 srebra. U ime redakcije radio Bobovca upućujemo iskrene čestitke svim članovima TKD Kolektiva Bosna Visoko, a posebno našim Varešanima Mateju i Patriku Bogeljiću.