Remember Me

Žetva medalja vareških karataša se nastavlja

10 Tra 2016
4004 times

Na natjecanju u karateu koje je održano 24.01.2013. godine u Brezi članovi Karate kluba Vareš vratili su se s puno medalja.

Zahvaljujući našoj suradnici i karatašici Amri Fazlić objavljujemo rezultati s natjecanja iz Breze. U pojedinačnoj kategoriji 3. mjesta i brončane medalje osvojili su: Bilal Likić, Mihael Šimić, Semir Rožajac, Emina Burek, Saliha Mustafić, Antonio Ružić, Dino Operta, Medina Kapetanović i Amila Zukan. Druga mjesta i srebrne medalje osvojili su: Dolores Dodik, Arijana Klančević, Arnela Operta, Edina Operta i Filip Mirčić. Prva mjesta i zlatne medalje oko vrata ponosno su nosili: Amra Fazlić, Anja Božić,  Iman Bisić, Lamija Bisić i Nikolina Vidović. U  ekipnoj konkurenciji 1. mjesto osvojila je ekipa KK Vareš u sastavu Anja Božić, Nikolina Vidović, Emina Burek, drugo mjesto osvojile su dvije ekipe Karate kluba Vareš, prva u sastavu: Amra, Fazlić Arijana Klančević, Operta Šeherzada i druga ekipa u sastavu: Edina Operta, Arnela Operta, Lamija Bisić. Što reći osim – bravo!