Remember Me

Odigrana prijateljska utakmica FK Mladost - HNK Hajduk

02 Kol 2017
3749 times

U Brezi je na stadionu NK Breza, 02.08.2017. godine odigrana prijateljska utakmica između FK Mladost-Doboj iz Kaknja i HNK Hajduk B tim iz Splita.

Utakmica je trebala biti odigrana na stadionu NK Vareš u Varešu ali zbog određenih tehničkih problema današnji trening i utakmica odigrani su u Brezi. Utakmica je počela u 18.30 sati sa sljedećim sastavima:

FK Mladost-Doboj: Neni Dedić, Mirza Kozica, Tarik Mehić, Izmir Begić, Admir Mrkalić, Dado Dedić (kapiten), Zlatan Imamović, Faruk Jusić, Amar Porca, Adnan Čerimić, Said Mijoč, Rašid Smajić, Nedim Šolak, Haris Džaferović, Velid Musić, Omer Hadžić, Almin Mušlja, Almin Čelebić, Kenan Heganović i Adem Kršić. Trener Admir Goga.

HNK Hajduk: Patrik Gujić, Josip Bašić (kapiten), Domagoj Bradarić, Mario Cetina,  Ivica Batarelo, Jerko Šeparović, Luka Pasariček, Ante Palaversa, Ivan Prtajin, Tonio Teklić, Ivan Delić, Ivan Ninčević, Lovro Vojković, Dino Skorup, Ardit Deliu i Ivan Mastelić. Trener Siniša Oreščanin.

U lijepom nadmetanju nogometaši su pokazali svoje znanje, a dominantnost na terenu pokazali su igrači Hajduka koji su već u 4. minuti susreta poveli golom Ivana Prtajina sa 1:0. Na 2:0 povisio je isti igrač u 26. minuti susreta, a het trik pogotkom u 36. minuti povisio je na 3:0. Ovim rezultatom otišlo se na odmor. U nastavku susreta dominacija gostiju iz Splita se nastavila, što je okrunjeno zgodicima u 60. minuti Josipa Bašića i u 75. minuti Ivana Mastelića, te je konačni rezultat glasio FK Mladost Doboj – HNK Hajduk 0:5.

Utakmicu su sudili: Gemin Mamela, Bajazin Delebašić i Alzan Pločo, a delegat utakmice je bio Ibrahim Sirotanović.

Tijekom utakmice zbog jednog oštrog starta nad igračem Hajduka morao je intervenirati liječnički tim, te je zbog toga dodijeljen žuti karton igraču Mladosti Izmiru Begiću, a zbog prigovora i nesportskog ponašanja u 73. minuti Harisu Džaferoviću crveni karton. Na stadionu je bilo oko 250 gledatelja koji su organiziranim prijevozom došli iz Kaknja i Vareša kao i nekoliko gledatelja iz Breze.