NK Vareš remizirao u 4.kolu

25 Ruj 2017
2017 times

Nogometaši NK Vareš u nedjelju 24. rujna

2017. godine gostovali su u mjestu Buzić Mahala kod Visokog i odigrali susret s domaćinom NK Zmaj Buzić Mahala. Susret je igran u okviru 4. kola kantonalne nogometne lige Ze-do kantona, a završen je bez pogodaka, rezultatom 0:0.

Nakon odigranog 4. kola NK Vareš je i dalje neporažen i s osvojenih 8 bodova nalazi se na 3. mjestu ljestvice. Iz NK Vareš ističu da se igrala „izuzetno teška utakmica na vrućem gostovanju“. Dodaju kako su obje ekipe imale izglede i šanse za postizanje pogotka i ujedno upućuju čestitke momcima na lavovskoj borbi i osvojenom bodu. Isto tako iz NK Vareš se zahvaljuju vjernim navijačima koji su s tribina, ne štedeći grla i dlanove, bodrili vareške nogometaše čitavih 90 minuta i sigurno bili dodatni vjetar u leđa.

Donosimo i kompletne rezultate 4.kola igranog 23. i 24.09.2017.god.:

Olovo: Stupčanica – Fortuna 5:0
Novi Šeher: Novi Šeher – Nemila 2:1
Breza: Rudar  – Napredak (nije odigrano)
Buzić Mahala: Zmaj – Vareš 0:0
Makljenovac: Proleter – Vis Simm Bau 0:1

U 5. kolu NK Vareš je domaćin NK Proleter Makljenovac. Utakmica se igra na stadionu u Vareš Majdanu u nedjelju 01. listopada s početkom u 15 sati i 30 minuta.

Last modified on Utorak, 26 Rujan 2017 08:25