Remember Me

NK Vareš pobijedio ekipu NK Zmaj u posljednjoj pripremnoj utakmici

22 Ožu 2021
1132 times

U nedjelju, 20. ožujka 2021. godine nogometaši NK Vareš odigrali su četvrtu, ujedno i posljednju pripremnu utakmicu

pred početak proljetnog dijela sezone.

U mjestu Buzić Mahala sastali su se s ekipom NK Zmaj, te upisali pobjedu. Rezultat je nakon 90 minuta bio 3:4 (poluvrijeme 1:3), a strijelci za NK Vareš bili su Nedim Rapić (8. minuta), Nail Hercegovac (25. minuta),  Haris Džafo (39. minuta) i Amer Mehmedović iz jedanaesterca u 67. minuti susreta.

Ovo je odličan uvod u nastavak sezone, koji starta u nedjelju 28. ožujka. Naše nogometaše u 10. kolu čeka susret u Zenici s ekipom NK Fortuna.

Dodajmo, da su u prodaji i članske kartice NK "Vareš" za 2021.godinu. Iz NK Vareš pozivaju da podržite klub u ovim teškim vremenima kupovinom istih po cijenu od 20 KM, ako ste u mogućnosti.  Ukoliko želite pomoći Klubu kupovinom članske kartice, možete se javite porukom na FB profilu NK Vareš, kako bi se dogovorili o detaljima kupnje. Budimo podrška i vjetar u leđa našemu klubu sada kada je to najviše potrebno.

Nogometašima, trenerima i rukovodstvu NK Vareš u ime redakcije radio Bobovca želimo uspješan nastavak sezone u proljetnom dijelu.

Last modified on Ponedjeljak, 22 Ožujak 2021 20:44