NK Vareš upisao novu pobjedu

04 Tra 2022
917 times

Nedjelja, 03. travnja/aprila 2022. godine u Varešu je osvanula u zimskom ruhu, što nikako nije išlo u prilog NK Vareš, koji je u popodnevnim satima imao termin za odigravanje

nove utakmice u okviru Kantonalne nogometne lige Ze-do kantona. Zbog svega toga, stručni stožer i igrači su se primili posla i zajedničkim snagama očistili teren, kako bi se stekli regularni uvjeti za odigravanje utakmice.

Točno u 16 sati, počela je utakmica 13. kola Kantonalne lige, a ekipa NK Vareš ugostila je ekipu NK Pobjeda.

Vareški nogometaši odlično su otvorili susret, koji je protekao u fer i prijateljskoj atmosferi. U prvom poluvremenu vidjeli smo čak 3 zgoditka u mreži gosta, te se na odmor otišlo rezultatom 3:0 u korist NK Vareš. U drugom poluvremenu gosti su uspjeli postići počasni zgoditak, te je utakmica NK Vareš-NK Pobjeda završena konačnim rezultatom 3:1.

Strijelci za NK Vareš bili su Adnan Hercegovac u 13. i 42. minuti susreta i Nihad Džido  u 20. minuti susreta. Strijelac za gostujući tim bio je Elvis Buljubašić u 59. minuti.

Unatoč hladnom vremenu i snijegu, posjećenost utakmice je bila dobra. Svojim dolaskom na stadion Varešani su dali vjetar u leđa svojim nogometašima kako bi došli do nove i važne pobjede.

U narednom, 14. kolu NK Vareš gostuje u Nemili, te će odmjeriti snage s trenutno petoplasiranim NK Nemila, a dva tjedna kasnije u 16. kolu također ih čeka gostujuća utakmica u Novom Šeheru protiv NK Novi Šeher. U 15. kolu NK Vareš je slobodan, a naredna domaća utakmica (17. kolo) na rasporedu je tek 01.05., kada NK Vareš dočekuje NK Steel City Zenica.

I u ovom kolu nastavljena je nagradna igra za pratitelje profila NK Vareš na Facebooku i pogađanja točnog rezultata utakmice. Ovaj put najviše sreće imala je Hasiba Rožajac iz Vareš Majdana, koja je prva postavila komentar s točnim rezultatom utakmice NK Vareš-NK Pobjeda, te je osvojila zastavicu NK Vareš.