Remember Me

Prvi poraz NK Vareš u proljetnom dijelu sezone

11 Tra 2022
890 times

Nakon dvije uvodne pobjede na startu proljetnog dijela prvenstva kantonalne nogometne lige Ze-do kantona NK Vareš je jučer, 10. travnja 2022. godine, upisao prvi poraz

u drugom dijelu sezone u Nemili. Vareški nogometaši poraženi su do NK Nemila rezultatom 3:2.

„Iako je sve krenulo odlično za ekipu NK Vareš i dobra igra na početku utakmice je bila okrunjena zgoditkom Amera Mehmedovića u 14. minuti, nakon par neiskorištenih prilika naše ekipe i nedosuđeni kazneni udarac za našu ekipu pri rezultatu 1:1 koji samo sudac nije vidio od svih prisutnih na stadionu u Nemili, došlo je do obrata u rezultatu u korist domaćina. Napadači NK Nemila kaznili su sve promašaje vareških nogometaša i u rasponu od 29. do 44. minute postigli tri pogotka i tako se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 3:1“, navode iz NK Vareš.

U drugom poluvremenu zabilježena je dosta bolja igra NK Vareš, a nogometaši su odlučno krenuli na sve ili ništa. Preko Sahrudina Hrvata, nakon sjajne akcije NK Vareš je u 75. minuti smanjio rezultat na 3:2. Imao je NK Vareš do kraja utakmice još 3 - 4 odlične situacije za postizanje pogotka preko Rožajca i Hrvata, ali je nažalost izostala realizacija. Dodajmo da je nogometaš Velić imao odličnu šansu, ali je pogodio okvir gola.

Nažalost pad u igri zadnjih 15-tak minuta prvog poluvremena koštao je NK Vareš osvajanja novih bodova. U narednom 15. kolu NK Vareš je slobodan.

Dodajmo i informaciju da NK Vareš očekuje nastup u KUP natjecanju Zeničko-dobojskog kantona, gdje je voljom žrijeba slobodan u prvom kolu koje je na rasporedu u srijedu 13.04.2022. godine. Natjecanje će NK Vareš nastaviti u drugom kolu Kupa ZDK koje je na rasporedu u srijedu 20.04.2022. godine.