Ponosni pokrovitelj Košarkaškog kampa Kenan Kamenjaš za 2022. godinu je Općina Vareš.
Općina Vareš, na čelu s načelnikom Zdravkom Maroševićem, već drugu godinu zaredom podržava i prati rad Košarkaškog kampa Kenan Kamenjaš, te su uvijek dragi gosti na ovim košarkaškim okupljanjima. Nakon prošlogodišnje podrške koju su voditelji kampa opravdali svojim radom, načelnik Marošević je i ove godine odlučio pomoći pri organizaciji kampa za svu djecu. Iz Košarkaškog kampa Kenan Kamenjaš ističu - ovom prilikom želimo se zahvaliti našim prijateljima na podršci i pomoći u promociji sporta i košarke u Općini Vareš! Hvala!
Vidimo se i ove godine u Ajdinovićima.
Kamp će trajati 6 dana i polaznike očekuje 6-odnevni puni pansion, oprema za treniranje, sportski, edukativni i zabavni sadržaji, nagrade za najbolje sudionike, te druženje s košarkaškim reprezentativcima BiH.
Kako doznajemo, pokrovitelji kampa ove godine su i općina Breza i načelnik Vedad Jusić, Općina Ilijaš i načelnik Akif Fazlić.
Košarkaški kamp Kenan Kamenjaš će se ove godine održati u vremenu od 10. do 15.7.2022. godine u Sportsko rekreacijskom centru Ajdinovići u Olovu.
Latest from danijela
- Na Veliki četvrtak humanitarna prodajna izložba učenika OŠ Vareš
- Aziz Numanović ponovno izabran za predsjednika PSD Perun Vareš
- Najavljujemo – Uskrsna manifestacija u Radničkom domu 22. travnja
- Iz Biltena dnevnih događaja PS Vareš – oduzet plinski pištolj, nasilje u obitelji
- David Jovanović najbolji programer u Osnovnoj školi Vareš