Remember Me

NK Vareš u proljetni dio sezone ušao pobjedom u gostima

27 Ožu 2023
923 times

Prvi susret proljetnog dijela natjecanja u okviru Kantonalne lige ZDK NK Vareš je otvorio pobjedom u gostima.

Susret 12. kola vareški nogometaši igrali su u nedjelju 26.03.2023. godine na stadionu Toplik u Tešanjci s ekipom  NK "Pobjeda" Tešanjka, a konačni rezultat bio je 2:0 za vareške dečke.

Strijelci za NK Vareš bili su Nedim Rapić u 7. minuti susreta i Belmin Šehić u 39. minuti.

U narednom, 13. kolu NK Vareš ponovno očekuje meč na gostujućem terenu i to u Novom Šeheru. Susret se igra u nedjelju 02. travnja 2023. godine s ekipom NK Novi Šeher.

Također donosimo i raspored svih utakmica proljetnog dijela sezone Kantonalne lige ZDK 2022/23.