Remember Me

NK Vareš u finalu Kupa ZDK!

30 Svi 2024
558 times

Veliku pobjedu upisali su jučer, 29. svibnja 2024. godine nogometaši NK Vareš u polufinalnoj utakmici Kupa ZDK.  Na domaćem terenu, na gradskom stadionu u Vareš Majdanu ugostili su

NK Steel City iz Zenice i po gotovo nemogućim uvjetima za igru izborili pobjedu od 4 : 1.

Strijelci za NK Vareš bili su - Belmin Šehić u 1. minuti, Nedim Rapić u 17. minuti, Amer Mehmedović u 77. i kapetan Nail Hercegovac u 84. minuti susreta. Počasni pogodak za NK Steel City postigao je Hamza Karabegović u 36. minuti.

Dodajmo da je predstavnike NK Vareš pred polufinalnu utakmicu  u svom uredu ugostio općinski načelnik Zdravko Marošević, koji je i osobno vareške nogometaše bodrio s tribina i na taj način iskazao svoju potporu.

Protivnik u finalu Kupa ZDK NK Vareš bit će NK Žepče 1919, prošlogodišnji šampion Kantonalne lige. Mjesto i datum finalne utakmice još nije poznat. (foto NK Vareš)