Remember Me

Održan IV. Karate Kup Vareš

13 Tra 2016
10513 times

U sportskoj dvorani Osnovne škole Vareš u nedjelju, 08.lipnja 2014. godine je održan IV Karate kup „Vareš 2014“. Sudjelovalo je 12 klubova iz BiH

s oko 130 natjecatelja, a organizator natjecanja bio je Karate klub „Vareš“. Tako se na najbolji način pokazalo da je tradicionalni karate u BiH je na visokoj razini.
U Varešu su tako bili članovi sljedećih karate klubova: KK "Rei" Zenica, KK "Mostar", KK "Zenica", KK "Romanija" Pale, KK "Visoko", KK "Fudokan" Fojnica, KK "Šampion" Modriča, KK "Rudar" Breza, KK "Fudokan" Visoko, KK "Gard" Zenica, KK "Gana Ruhla" Breza i KK "Vareš".
Ljubitelji karatea u nedjelju su zaista uživali u nastupima u svim dobnim kategorijama i disciplinama. Sve su budnim okom pratili suci koje je delegirao karate savez BiIH, a delegat natjecanja bio je Nusret Građan. Članovi Karate klub "Vareš" osvojili su na domaćem terenu ukupno 43 medalje - 19 zlatnih, 13 srebrnih i 11 brončanih i svim nositeljima odličja čestitamo.