Prijava

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Obilježen Dan Osnovne škole Vareš Majdan

09 Svi 2020
684 times

Poštovani nastavnici, uposlenici škole, učenici, roditelji, sugrađani i prijatelji. 9. maja/svibnja, 124. rođendan

naše škole, rođendan koji obilježavamo, na način na koji vjerovatno nikada nije obilježen.

Tužni smo, jer Vam rođendan škole čestitamo na ovaj način, a ne sa naše školske pozornice uz pjesmu, muziku, veselje, graju djece i igru. Ova teška pandemija je školu učinila praznom, odvojila je nastavnike od svojih katedri, a učenike od svojih klupa. Iako su fizički spriječeni da budu u svojoj školi, nisu je zaboravili, nisu zaboravili da je njen rođendan.

Potrudili su se da nam iz svojih domova naprave mali video program koji Vam predstavljamo. Na kraju Vam svima želimo mnogo sreće i zdravlja, uz nadu da će ova nedaća, koja nas je snašla, brzo proći i da ćemo se što prije vratiti u školske klupe. S poštovanjem.

Last modified on Četvrtak, 14 Svi 2020 07:43
Rate this item
(0 votes)

Radio Bobovac je vaš najbolji dnevni prijatelj 24 sata na dan, 365 dana na godinu. Samo okrenite 95,3 i 101.1 MHz ili nas slušajte putem interneta.

Visitors counter

Danas 6614

Jučer 17317

Ovaj Tjedan 35433

Ovaj Mjesec 23931

Ukupno 9078088

Currently are 429 guests and no members online