Kako smo već pisali, učenici Osnovne škole Vareš zajedno sa svojim učiteljicama i nastavnicom likovne kulture realizirali su uskrsne radionice i izradili maštovite pisanice i ukrase za Uskrs. Sav prihod od prodaje namijenili su radu Pučke kuhinje „Kruh sv. Ante“ u Varešu, a kako doznajemo prikupljeno je više od 750 KM. Pogledajte par fotografija i video uradak koji je kreirala časna sestra Vesna Bošnjak.
Vareški osnovci prikupili preko 750 KM za varešku Pučku kuhinju
Na Veliki četvrtak, 06.travnja 2023. godine nakon večernje mise u dvorištu crkve sv. Mihovila u Varešu organizirana je humanitarno-prodajna izložba.
Latest from danijela
- Vlada ZDK razrješila direktora ZZO ZDK: Građani ne smiju trpjeti zbog nerada direktora
- SAOPĆENJE ZA JAVNOST Usljed gubitka svijesti osoba M.E. uzrokovala prometnu nezgodu u Visokom
- Vareški srednjoškolci obilježili Svjetski dan borbe protiv dijabetesa
- Najavljujemo- radionica na temu Zdrav pristup stresu
- Ministar Šibonjić na ekonomskom simpoziju razvoja ekonomskih odnosa između Turske i Bosne i Hercegovine: Bez snažnog gospodarstva, sretnih i zadovoljnih radnika i poduzetnika nema ni snažne države















