Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Javni natječaj za prijem radnika u radni odnos na određeno vrijeme u JPU „Dječje obdanište Vareš“

24 Ruj 2024
409 times

Na temelju članka 40. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju Zeničko-dobojskog kantona („Službene novine Zeničko-dobojskog kantona“, broj: 7/10), članka 4. Uredbe o postupku prijema

u radni odnos u javnom sektoru u Zeničko-dobojskom kantonu („Službene novine Zeničko - dobojskog kantona, broj 02/24), te suglasnosti Osnivača (broj: 02-1450/24 ), Upravni odbor JPU „Dječje obdanište Vareš“ donosi Odluku (broj: 01-220/24) o raspisivanju:

JAVNOG NATJEČAJA Za prijem radnika u radni odnos na određeno vrijeme i to- Odgajatelj/ica – 2 izvršitelja;

Raspisuje se natječaj za radna mjesta:
1. odgajatelj/ica u predškolskoj ustanovi, na određeno vrijeme, na godinu dana – 2 (dva) izvršitelja.

I - OPIS POSLOVA

Mjesto rada: Javna predškolska ustanova „Dječje obdanište Vareš“, Zvijezda 22, 71330 Vareš
Radno vrijeme: 40 sati tjedno
Radno mjesto: odgajatelj/ica u predškolskoj ustanovi
Opis poslova za radno mjesto odgajatelj/ica u predškolskoj ustanovi:
- neposredan odgojno-obrazovni rad s djecom;
- briga o higijeni djece, njihovom zdravlju i napretku u razvoju;
- rad u stručnim tijelima i rad na pedagoškoj dokumentaciji;
- stručno usavršavanje (individualno i organizirano);
- suradnja s roditeljima, kolektivom i stručnim suradnicima;
- priprema i organizacija svečanosti;
- rad u okviru društvene i kulturne djelatnosti vrtića;
- uvođenje inovacija, suvremenih oblika i metoda izrada didaktičkih sredstava;
- poslovi na estetskom uređenju vrtićkog prostora;
- ostali poslovi po potrebi.

II - UVJETI ZA IZBOR KANDIDATA

Opći uvjeti za zasnivanje radnog odnosa za radna mjesta odgajatelj/ica:
- da je državljanin/ka Bosne i Hercegovine,
- da je osoba starija od 18 godina,
- da je zdravstveno sposoban/na za obavljanje poslova na koje se prijavljuje,
- da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak.
Posebni uvjeti za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto 1.:
- VSS - Master/profesor/bachelor predškolskog odgoja,
- Najmanje šest mjeseci iskustva u struci nakon stjecanja stručne spreme;
- Položen stručni ispit za obavljanje samostalnog odgojno obrazovnog rada.

III – SADRŽAJ PRIJAVE

Kandidati su dužni dostaviti sljedeću dokumentaciju na osnovu koje će se izvršiti bodovanje (original ili ovjerena kopija ne starija od 6 mjeseci):
- Svojeručno potpisana prijava sa kratkim životopisom i kontakt podacima kandidata i točno navedenom dokumentacijom koja se prilaže uz prijavu na natječaj;
- Dokaz o radnom iskustvu;
- Izvod iz matične knjige rođenih;
- Uvjerenje o državljanstvu;
- CIPS potvrda prebivališta;
- Dokaz o stečenoj stručnoj spremi;
- Dokaz o položenom stručnom ispitu;

Dodatna dokumentacija:
- Potvrda o vremenu provedenom na evidenciji Službe za zapošljavanje Zeničko-dobojskog kantona;
- Dokaz o radnom stažu koji izdaje Zavod PIO/MIO;
- Rješenje/uvjerenje nadležnog kantonalnog/općinskog organa o priznavanju svojstva osobe u statusu RVI, demobiliziranog branitelja, djece šehida, poginulog, umrlog i nestalog branitelja.

IV- DOSTAVA PRIJAVE I DOKAZA

Prijavu sa traženim dokazima, sa naznakom „Prijava na natječaj – NE OTVARAJ“ dostaviti poštom na adresu Javna predškolska ustanova „Dječije obdanište Vareš“ Zvijezda br 22, 71330 Vareš.
Dodatne informacije se mogu dobiti na broj telefona 032/843-316, i na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

V- NATJEČAJNI ROK

Integralni tekst javnog natječaja će se objaviti u sredstvima javnog informiranja: oglasna ploča JPU ''Dječije obdanište Vareš'', web stranica JU Služba za zapošljavanje ZDK, na web stranici Osnivača, dok će se u listu „Naša riječ“ objaviti obavijest o javnom oglasu.
Rok za podnošenje prijava: 15 (petnaest) dana od dana objavljivanja.
Nepotpune, neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.

Napomena:

(1) Izbor i prijem zaposlenika izvršiti će se bodovanjem na osnovu Odluke o načinu i postupku popunjavanja upražnjenih radnih mjesta sa kriterijima i načinom bodovanja kandidata prilikom zasnivanja radnog odnosa direktora, odgajatelja, stručnih suradnika i ostalih radnika (administrativno-financijski uposlenik, kuhar-servirka, spremačica) u JPU „Dječije obdanište Vareš“, broj:01-168/24.
S kandidatima koji dostave urednu, blagovremenu i potpunu dokumentaciju obavit će se pismeni i usmeni stručni ispit, a o vremenu održavanja pismenog i usmenog stručnog ispita kandidati će biti obavješteni dostavom skenirane obavijesti na e-mail adresu kandidata najmanje pet dana prije održavanja pismenog i usmenog stručnog ispita, a ista obavijest će biti postavljena na web stranici Osnivača i oglasnoj ploči JPU“Dječje obdanište Vareš“.
Literatura iz koje će biti pitanja za pismeni i usmeni stručni ispit su važeća zakonska akta iz oblasti predškolskog odgoja i obrazovanja (Zakon o predškolskom odgoju i obrazovanju Zeničko- dobojskog kantona,Cjeloviti razvojni program Zeničko-dobojskog kantona i Pedagoški standardi i normativi za oblast predškolskog odgoja i obrazovanja Zeničko-dobojskog kantona).

(2) Izabrani kandidat je dužan dostaviti, u roku od 15 dana od dana zaprimanja obavještenja o njegovom izboru kao najboljeg kandidata, sljedeće dokumente:
- uvjerenje od nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak,
- uvjerenje o nekažnjavanju,
- liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti,
- sanitarna knjižica.

Rate this item
(0 votes)

Radio Bobovac je vaš najbolji dnevni prijatelj 24 sata na dan, 365 dana na godinu. Samo okrenite 95,3 i 101.1 MHz ili nas slušajte putem interneta.

Visitors counter

Danas 1677

Jučer 9250

Ovaj Tjedan 41336

Ovaj Mjesec 192499

Ukupno 15216760

Currently are 268 guests and no members online