Vareški taekwondoisti osvojili 6 medalja

27 Tra 2016
11179 times

Vareška mladost ne predstaje oduševljavati

i donositi medaje sa sportskih natjecanja u Vareš. Nove medalje u naš grad stigle su iz Tešnja gdje je u nedjelju 24.04.2016. godine održano Prvo međunarodno taekwondo natjecanje “Tešanj open 2016” na kojem je sudjelovalo 345 taekwondoista iz Bosne i Hercegovine i Republike Hrvatske. Takmičenje je održano u Sportsko-rekreacijskom centru Tešanj za sve uzraste u tri discipline: borbe, pomse i kick.
Članovi TKD “Bosna” iz Vareša osvojili su na ovom natjecanju 6 medalja - Matej Bogeljić osvojio je dvije zlatne medalje (borbe i forme),  Patrik Bogeljić osvojio je srebrenu medalju u borbama,  Asmir Hrvat osvojio je zlatnu medalju u borbama, a srebrenu u formama, a Amina Hrvat osvojila je zlatnu medalju u borbama.
Inače, Taekwondo kolektiv “Bosna” koji treninge održava u Visokom, Brezi i Varešu, na ovom natjecanju su osvojili 45 medalja – 15 zlatnih, 12 srebrenih i 5 brončanih u borbama, te u formama (pomse) – 6 zlatnih, 4 srebrene i 3 brončane medalje. TKD Bosna predstavljalo je 46 dječaka i djevojčica i ponovno su postali ekipni prvaci -  u formama (pomse) osvojili su 1. mjesto, dok su u borbama zauzeli 2. mjesto. Svima upućujemo iskrene čestitke i želimo puno uspjeha i na narednim natjecanjima.