Taekwondoisti iz Vareša na "Bugojno Openu"

11 Svi 2016
8924 times

Međunarodno taekwondo natjecanje “Bugojno Open 2016”

održano je u subotu 07. svibnja 2016.  Na turniru je sudjelovalo oko 270 natjecatelja iz 16 klubova. Za Taekwondo kolektiv Bosna natjecalo se 33 natjecatelja. I na ovom turniru boje Vareša branilo je 5-oro sportaša koji vrijedno treniraju i zahvaljujući tomu uspjeli su osvojiti 6 medalja. Matej Bogeljić osvojio je zlato u formama i srebro u borbama. Patrik Bogeljić osvojio je srebro u borbama. Medina Muftić, Asmir Hrvat i Amina Hrvat osvojili su brončane medalje u borbama. Klub je osvojio tri pehara. Drugo ekipno mjesto u borbama, drugo ekipno mjesto u formama, te u ukupnom plasmanu prvo ekipno mjesto.
Ono što nas posebno raduje je činjenica da su braća Patrik i Matej Bogeljić  dobili poziv za drugo okupljanje kantonalne selekcije dana 12.05. 2016. godine u Zenici.   Stručni tim trenera Edin Kajević 4 -dan i Elvin Mehmedović 3-dan za naredno okupljanje odabrali su ukupno 36 taekwondoista, a sve u cilju priprema za međunarodno natjecanje u Karlovacu 21.05.2016. godine. Želimo im puno sreće i nadamo se da će izboriti mjesta u Kantonalnoj TKD reprezentaciji.