18 Ruj 2017
2849 times

S ponosom možemo reći da je NK Vareš,

nakon odigrana tri kola u okviru Kantonalne nogometne lige Ze-do kantona zauzeo lidersku poziciju!

Svoju treću utakmicu NK Vareš odigrao je jučer, 17.09.2017. godine s početkom u 16 sati na stadionu u Vareš Majdanu. Protivnik mu je bio NK Stupčanica iz Olova. Poveli su gostu već u 8. minuti susreta zgoditkom Omera Avdibašića i rezultatom 0:1 se otišlo u svlačionice nakon prvog poluvremena.

U nastavku utakmice, u 47. minuti susreta gol za NK Vareš postigao je Ismir Muftić i izjednačio rezultat na 1:1, a potom su mreže mirovale do isteka 90. minute susreta.

Donosimo i kompletne rezultati III. kola kantonalne lige ZDK:

NK Vareš-NK "Stupčanica" Olovo 1:1
NK "Fortuna" Zenica-FK "Rudar" Breza 3:1
NK "Vis Simm-Bau" Kosova-"Zmaj" B.Mahala 2:0
NK "Napredak" Šije-NK Nemila 2:1
NK "Proleter" Makljenovac-NK Novi Šeher 2:2

Čestitamo našim dečkima na dobroj utakmici i želimo puno uspjeha u narednom kolu. (foto NK Vareš)