Nakon 6.kola NK Vareš upisao prvi poraz

09 Lis 2017
2427 times

Igrači NK Vareš jučer, 08. listopada 2017. godine

odigrali su gostujuću utakmicu u Kosovi s domaćim klubom NK Vis Simm-Bau Kosova, koja je imala karakter derbija. Naši dečki poveli su u 50. minuti golom Harisa Džafe, a nakon 90. minuta rezultat je bio neriješen 1:1. Sudac je produžio meč sve do 97. minute, i u toj nadoknadi domaća ekipa je postigla gol i slavila rezultatom 2:1.

Iz NK Vareš ističu da su dečki ostavili srce na terenu i da, unatoč svemu, nemaju za čim žaliti. Također zahvaljuju i svim navijačima koji su im pružali podršku svih 97 minuta. NK Vareš trenutno zauzima 4. poziciju na ljestvici.

Donosimo i rezultati 6. kola kantonalne nogometne lige Ze-do kantona:

Vis Simm-Bau Kosova - Vareš 2:1
Novi Šeher - Rudar Breza 1:1
Stupčanica - Nemila 4:3
Proleter Makljenovac - Fortuna 2:1
Zmaj B Mahala - Napredak Šije 6:0.

Do kraja jesenjeg dijela prvenstva ostala su još 3 kola. Iduće nedjelje, 15. listopada u 7. kolu NK Vareš na domaćem terenu će ugostiti NK Novi Šeher.

U nedjelju 22. listopada NK Vareš ponovno će igrati na domaćem terenu i ugostiti ekipu NK Fortuna. Zadnje 9. kolo igra se 28. i 29.listopada, a NK Vareš očekuje gostovanje kod NK Napredak Šije u nedjelju 29. listopada.