NK Vareš nastavlja nizati pobjede

16 Lis 2017
2348 times

Nogometaši NK Vareš, jučer 15. listopada 2017. godine su

na domaćem terenu zabilježili novu prvenstvenu pobjedu. Konačni rezultat bio je NK Vareš-NK Novi Šeher 2:0, a u strijelce su se upisali
Ismir Muftić u 29. minuti susreta i Sanjin Zanović u 71. minuti iz jedanaesterca. Vjerna publika zdušno je bodrila oba tima u fer i prijateljskoj atmosferi.

Trenutno , nakon odigranih 7 kola prvenstva, NK Vareš zauzima 3. mjesto na ljestvici sa skupljenih 14 bodova.

Donosimo i kompletne rezultate VII. kola, igranog 14. i 15. listopada:
NK Vareš-NK Novi Šeher 2:0
FK Rudar-NK Stupčanica 1:0
NK Fortuna-NK VIS Simm-bau 1:2
NK Nemila-NK Zmaj B. Mahala 1:2
NK Napredak Šije-NK Proleter 3:3

Iduće nedjelje, 22. listopada NK Vareš će ponovno biti domaćin i ugostiti ekipu NK Fortuna iz Zenice. Susret počinje u 14 sati i 30 minuta, a ulaznica je 2 KM.

Osim ove prvenstvene utakmice, na stadionu u Vareš Majdanu u subotu 4. listopada 2017. godine odigrana je  revijalna utakmica bivših nogometaša veterane  NK Vareš, NK "Zvijezda" Brgule i FK "Rudar" Breza. Druženje je počelo u 11 sati, a NK Vareš  Miroslav Stanišić uručio je donaciju u iznosu od 500 eura u vidu premija za utakmicu protiv Novog Šehera. U ime stručnog štaba, osoblja i igrača NK Vareš izražavaju iskrenu zahvalnost  gosp. Stanišiću na ovoj gesti.