Za tri dana 3 medalje Ine Likić

13 Velj 2018
3242 times

U petak 09. veljače 2018. godine naša talentirana skijašica Ina Likić (2006.)

sudjelovala je na skijaškom natjecanju " Vlašićki kup 2018." Organizator ovog natjecanja bio je Ski savez Bosne i Hercegovine, a tehnički organizator Ski klub Karaula iz Travnika.
Ina je na Vlašiću u konkurenciji skijašica do 12 godina u disciplini veleslalom osvojila  2. mjesto s vremenom 57.65, što je izvrstan rezultat. Sa srebrenom medaljom oko vrata Ina je proteklog vikenda s Vlašića krenula na Kozaru i nove izazove.

Naime, na Ski centru Mrakovica  Kozara u organizaciji Ski saveza Bosne i Hercegovine i Ski saveza Republike Srpske, održano je dvodnevno natjecanje “KUP KOZARA 2018” za djecu uzrasta od 8 do16 godina. Tehnički organizatori bili su Smučarski klub „Banjaluka“ i  Planinarsko-skijaško društvo“ Ljubijski rudar“.

Prvog dana (subota 10. veljače) vozila se disciplina veleslalom, a Ina je svladala stazu s vremenom 41.46 i tako ostvarila najbolje vrijeme u svojoj kategoriji U-12.

Drugog dana (nedjelja 11. veljače) vozio se slalom, a naša Ina je zablistala. Ponovno je bila najbolja u obje vožnje, u prvoj je stazu prošla za 36.75 sekundi, a u drugoj za 37.03 sekundi i osvojila zlatnu medalju s ukupnim vremenom 1.13:78.

Ovog vikenda od 17. do 19. veljače Inu očekuju nastupi na 11. Skijaškom kupu Srebrna lisica na Bjelašnici. Ini želimo uspješne nastupe i puno sreće, te u ime redakcije radio Bobovca čestitamo na medaljama osvojenim na Vlašiću i Kozari.