Prijava

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Najavljujemo - KROS za planet Zemlju

17 Tra 2019
387 times

U suradnji s organizacijom World Vision Osnovna škola „Vareš“ u utorak, 23.4.2019.godine

organizira KROS - natjecanje u trčanju kroz grad za sve učenike naše škole s početkom u 11 sati. Cilj ove aktivnosti je potaknuti učenike na zdrav način života, korisno provođenje slobodnog vremena i obilježavanje Dana planeta Zemlje (22. travnja).

Kros će se održati na sljedećim stazama:
-za učenike I. i II. razreda:  škola – plato pijace - igralište ispred škole i škola;
- za učenike III. i IV. razreda:  škola - glavnom ulicom Zvijezda do Centra - most -  ulica Čaršija pored caffea Macho - igralište - škola;
- za učenike V. i VI. razreda: škola- igralište - dio ul. Put mira pored pošte - glavna ulica Zvijezda - most na pijaci - škola;
- za učenike VII., VIII. i VI. razreda: škola - igralište- pošta - most- glavna ulica Zvijezda- općina- srednja škola- jednosmjerna ulica Put mira- ulica Čaršija pored caffea Macho - igralište- škola;

Ovisno o duljini staze učenici će u putu imati „punktove“ na kojima će biti predstavnici roditelja, učenika i učitelja.

Podršku u organizaciji KROSA pruža organizacija World Vision, djelatnici Doma zdravlja Vareš,  Policijska stanica Vareš, Vijeće roditelja i Općina Vareš s načelnikom u doniranju sredstava za nagrade, osvježenje učenika, kao i samu sigurnost učenika  na čemu im škola zahvaljuje, kao i Radio Bobovcu Vareš na oglašavanju i  praćenju aktivnosti.

Molimo građane da nam se u što većem broju pridruže na KROS natjecanju i tako podrže naše učenike u aktivnostima i da zajednički ukažemo na važnost očuvanja našeg planeta Zemlje, poručuju učenici i djelatnici Osnovne škole ,,Vareš“ u Varešu.

Rate this item
(0 votes)

Radio Bobovac je vaš najbolji dnevni prijatelj 24 sata na dan, 365 dana na godinu. Samo okrenite 95,3 i 101.1 MHz ili nas slušajte putem interneta.

Visitors counter

Danas 95

Jučer 99

Ovaj Tjedan 688

Ovaj Mjesec 3483

Ukupno 6565425

Currently are 92 guests and no members online