Remember Me

Vareški karataši uspješni i u Bibinju

11 Tra 2016
1436 times

U subotu 08.lipnja 2013. godine u sportskoj dvorani OŠ Stjepana Radića u Bibinjama održano je Otvoreno prvenstvo tradicionalnoga karatea

"Bibinje 2013. na kojem su se natjecali članovi Karate kluba Vareš. Njih 6-oro Iman i Lamija Bisić, Matija Kokor, Amra Fazlić, Arijana Klančević i Arnela Operta u pratnji tajnice kluba Nisvete Biisć u petak (07.06.) ujutro su krenuli put Zadra i Bibinja sa autobusne stanice u Zenici zajedno sa zeničkim karatašima. Nakon smještaja slobodno vrijeme iskoristili su za obilazak Zadra i Splita, kao i za uživanje u morskim radostima, sunčanju i kupanju. Subota 08.06. bila je „dan D“ i prigoda za osvajanje novih medalja, a vareški karataši iz Bibinja su se vratili sa ukupno 16 osvojenih medalja. Lamija Bisić osvojila je 3 zlatne medalje, Matija Kokor 2 zlatne medalje, Iman Bisić osvojila je 2 zlatne medalje i 1 brončanu. Amra Fazlić svoju kolekciju medalja upotpunila je sa 1 zlatnom i 2 srebrne, Arijana Klančević osvojila je 1 zlatnu i 1 srebrnu medalju, a Arnela Operta osvojila je 1 zlatnu i 2 srebrene medalje. Povratak u Vareš uslijedio je u nedjelju kasno navečer, a redakcija radio Bobovca upućuje iskrene čestitke članovi KK Vareš