NK Vareš remizirao na domaćem terenu

23 Lis 2017
2129 times

Proteklog vikenda, 21. i 22. listopada 2017. godine

odigrano je pretposljednje, 8. kolo prvenstva Kantonalne nogometne lige Ze-do kantona. Vareški nogometaši okupljeni u NK Vareš bili su domaćini NK Fortuna iz Zenice, a susret je završio remijem 1:1. Poveli su gosti u 34. minuti susreta, a domaćini su izjednačili u posljednjoj 90. minuti zgoditkom Alena Stovraga. Trenutno NK Vareš drži 3.poziciju na ljestvici s osvojenih 15 poena.

Glavni sudac susreta bio je Irfan Kamerić iz Zenice, a pomoćni suci bili su Armin Šehović iz Visokog i Muharem Zec iz Zenice.  Delegat susreta bio je Azmir Salčinović iz Breze.

Donosimo i kompletne rezultati 8. kola:

Vareš: Vareš – Fortuna 1:1
Makljenovac: Proleter – Nemila 3:1
Kosova: Vis Simm Bau – Napredak 4:0
Novi Šeher: Novi Šeher – Stupčanica 2:1
Buzić Mahala: Zmaj – Rudar (B) 4:1

U posljednjem, 9. kolu jesenjeg dijela prvenstva koje se igra narednog vikenda 28. i 29.10. 2017. godine NK Vareš ide na gostovanje u Šije, gdje će se sastati s ekipom NK Napredak. Susret počinje u 13 sati i 30 minuta.